plisy

Plisy, rolety plisowane

Rolety plisowane to najbardziej praktyczne rozwiązanie jeżeli chodzi o system osłon okiennych. Podstawową funkcją tych osłon okiennych jest ochrona przed światłem słonecznym, zapewnienie nam prywatności, pełnią też funkcję dekoracyjną. Niesamowite możliwości w przysłonięciu dowolnego fragmentu szyby jaką dają rolety plisowane jest niemożliwa do uzyskania przy tradycyjnych żaluzjach lub roletach.
Oddzielną kategorią są plisy stosowane do okien dachowych firm: FAKRO, VELUX, ROTO i inne.

sposoby montażu rolet plisowanych

Montaż inwazyjny – polega na przykręceniu plisy na wkręty do listew przyszybowych okna. Jest to najbardziej popularny i polecany przez nas system montażu. Montaż bezinwazyjny – nie ingeruje w strukturę okna. Wybór rodzaju montażu zależy głównie od naszych preferencji.

Jakie plisy wybrać do salonu, a jakie do sypialni?

Przy podejmowaniu decyzji warto wziąć pod uwagę wszystkie funkcje, jakie powinny pełnić nasze osłony okienne. Należałoby określić, co jest naszym priorytetem: zapewnienie sobie prywatności, zaciemnienie pomieszczenia, a może istotniejszą rolę ma odegrać walor dekoracyjny? Na przykład plisy zaciemniające zdołają skutecznie zapobiec przedostawaniu się niepożądanego światła do pomieszczenia, szczególnie w miesiącach letnich, kiedy słońce wstaje wcześnie i zakłóca sen.
Do salonu polecane są tkaniny, które nadadzą wnętrzu wyjątkowego charakteru. Najlepiej by były wykonane z jasnego, lekkiego, nawet delikatnie prześwitującego materiału – tak aby wpuścić jak najwięcej światła do naszego pokoju dziennego. W sypialni z kolei lepiej sprawdzą się rolety, które nie przepuszczają zbyt wiele światła i zapewniają dużą prywatność.

zamówienie

Wszystkie osłony okienne wykonujemy na wymiar. Zakupu można dokonać w naszym sklepie internetowym lub w siedzibie firmy.
Oferujemy także usługę montażu naszych produktów w Białymstoku i okolicach.

Shopping Cart