>> Home Rolety BEST aluminium
Producent systemów osłonowych Intertech Białystok
Roleta
Rolety BEST kasetka i prowadnice aluminium  zakup
Tkaniny do rolet można wybrać tu...
Rolety z kasetką i z prowadnicami z aluminium są estetyczne, trwałe i funkcjonalne.
Metalowy obciążnik rolety jest lakierowany i zakończony plastikowymi zatyczkami. Nie koroduje, a więc zapewnia pełną funkcjonalność. Roleta nie jest szyta, co jest cechą rolet z wyższej półki.
Roletę zamontujesz w ciągu kilku minut. Instrukcję dostaniesz wraz z przesyłką.
Montaż jest bardzo łatwy. Wymagany jest dokładny pomiar.
Kasetkę montuje się do listwy przyszybowej za pomocą wkrętów.

montaż
Polecamy też rolety BEST z kasetką i z prowadnicami PCV.


schemat
tkanina

Materiał rolety jest cięty na najnowocześniejszej maszynie z  systemem scalania brzegów. Dzięki tej technologii roleta nie jest postrzępiona.


sterowanie lewe schemat sterowanie prawe
Kliknij na obrazek aby powiększyć


Nie zapomnij  określić z której strony mamy zamontować mechanizm koralikowy! W razie wątpliwości przy nietypowym oknie doradzimy jak dokonać pomiaru.


Sposób pomiaru rolety na skrzydle okna
Szerokość rolety = od krawędzi listwy przyszybowej
(pomiar nie przy szybie) do krawędzi listwy przyszybowej. Podaj wymiar od punktów pomiarowych odpowiednich dla Twojego okna.
Wysokość rolety = od krawędzi listwy przyszybowej do końca listwy przyszybowej
schemat

Porada: Jeżeli nie masz pewności co do wymiaru prosimy o przysłanie do nas zdjęcia okna. Zaznaczymy na nim miejsce pomiaru.

pomiar

Pomiar na listwie przyszybowej prostej lub skośnej.


pomiar

Pomiar na listwie przyszybowej półokrągłej.Szerokością rolety jest wymiar między punktami pomiarowymi i taki wymiar należy nam podać.
Szerokość całkowita rolety (łącznie z plastikowymi zaślepkami) jest o 3cm większa.
Szerokość tkaniny jest o 1,5cm mniejsza od wymiaru między punktami pomiarowymi.

 


 

Rolety można zamówić lub wycenić osobiście w siedzibie naszej firmy. Można też wycenić rolety samodzielnie, wypełniając na naszej stronie formularz-konfigurator.
Po wpisaniu parametrów rolet wyświetli się wartość zamówienia. Jeżeli cena będzie Państwu odpowiadała można przez ten formularz złożyć zamówienie.
Po odebraniu wypełnionego formularza, nasz konsultant sprawdza poprawność wpisanych danych i odsyła potwierdzenie przyjęcia zamówienia wraz z danymi do wpłaty oraz terminem wykonania usługi. zakup

Rolety BEST zamontuje nasz doświadczony monter (Białystok i okolice). Aby umówić się na termin pomiaru i montażu wystarczy do nas zadzwonić 608884919 lub napisać e-maila Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Kosztorys rolet BEST można wykonać za pomocą naszego formularza, dodatkowy koszt montażu to 15zł/szt. Przy większym zamówieniu oferujemy atrakcyjne rabaty!


obciążnik

Teraz do każdej rolety obciążnik łańcuszka gratis!

 

 
Design by Next Level Design Lizenztyp CC