>> Home Rolety RZYMSKIE
Producent systemów osłonowych Intertech Białystok

 

roleta rzymska

Rolety - zasłony RZYMSKIE zakup

Roletę zamontujesz w ciągu kilku minut. Instrukcję montażu dostaniesz wraz z przesyłką. Mechanizm koralikowy z hamulcem umożliwia ustawienie rolety w dowolnej pozycji.

Tkanina rolety mocowana jest do szyny za pomocą rzepu, można ją łatwo zdjąć do prania

Roletę można zamontować do ściany, do sufitu lub do skrzydła okna. (zalecamy montaż do ściany) Wzmocniona szyna aluminiowa oraz solidny mechanizm umożliwia wykonanie rolety do szerokości 250cm oraz do wysokości 300cm.

Można u nas zamówić kompletną roletę, samą szynę lub sam materiał. Roletę RZYMSKĄ możemy uszyć praktycznie z dowolnego powierzonego materiału.


Podstawowe kolory

(kliknij aby powiększyć)

 

 


Pomiar


Sposób pomiaru rolety "na mur"

Szerokość rolety = szerokość okna + 20 cm

Wysokość rolety = wysokość okna + zazwyczaj 30 cm

(prosimy zwrócić uwagę na to, że roleta po podciągnięciu zajmuje od 25cm do 35cm)

sterowanie lewe schemat sterowanie prawe

Kliknij na obrazek aby powiększyć.

  •  

Sposób pomiaru rolety na skrzydle okna

Szerokość rolety =   szerokość szyby + 4 cm 
Wysokość rolety =  wysokość skrzydła okna minus 4 cm

Nie zapomnij określić z której strony mamy zamontować mechanizm koralikowy! W razie wątpliwości przy nietypowym oknie doradzimy jak dokonać pomiaru.

 


Rolety można zamówić lub wycenić osobiście w siedzibie naszej firmy. Można też wycenić rolety samodzielnie, wypełniając na naszej stronie formularz-konfigurator.
Po wpisaniu parametrów rolet wyświetli się wartość zamówienia. Jeżeli cena będzie Państwu odpowiadała można przez ten formularz złożyć zamówienie.
Po odebraniu wypełnionego formularza, nasz konsultant sprawdza poprawność wpisanych danych i odsyła potwierdzenie przyjęcia zamówienia wraz z danymi do wpłaty oraz terminem wykonania usługi. zakup

Rolety RZYMSKIE zamontuje nasz doświadczony monter (Białystok i okolice). Aby umówić się na termin pomiaru i montażu wystarczy do nas zadzwonić 608884919 lub napisać e-maila Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Kosztorys rolet RZYMSKICH można wykonać za pomocą naszego formularza, dodatkowy koszt montażu to 15zł/szt. Przy większym zamówieniu oferujemy atrakcyjne rabaty!

 

obciążnik


Teraz do każdej rolety obciążnik łańcuszka gratis!

 
Design by Next Level Design Lizenztyp CC