>> Home Rolety MINI z żyłką
Producent systemów osłonowych Intertech Białystok

 

Roleta MINI z magnesami

Rolety MINI z prowadnicami z żyłki zakup

Sprawdzony system prowadzenia na żyłce (która znajduje się pod materiałem) utrzymuje roletę przy oknie w każdej pozycji oraz dodatkowo stabilizuje tor prowadzenia rolety w trakcie nawijania. Żyłka jest praktycznie niewidoczna.

Metalowy obciążnik rolety jest lakierowany i zakończony plastikowymi zatyczkami. Nie koroduje, a więc zapewnia pełną funkcjonalność. Roleta nie jest szyta, co jest cechą rolet z wyższej półki.

Nowoczesna blokada wraz z zaczepem (stosowana tylko w naszych roletach) zapewnia odpowiedni naciąg żyłki oraz wygodę montażu (żyłka nie jest wiązana na supełek jak w roletach niskiej jakości)

Standardowy wieszak bezinwazyjny zamontujesz do ramy okna PCV o grubości z uszczelką 13 - 15mm. (wieszak można delikatnie podgiąć) W innym przypadku należy zamówić rolety w wersji przykręcanej do okna lub z wieszakami regulowanymi. Do starych okien drewnianych rolety należy przykręcić (proszę zaznaczyć to w zamówieniu).

Metalowe, estetyczne i trwałe wieszaki (stosowane tylko w najlepszych roletach) umożliwiają mocowanie rolety do okien PCV bez używania specjalistycznych narzędzi i niszczenia ramy okna. Montaż jest bardzo łatwy. Nie tracisz gwarancji na okna!

montaż

 

montaż

Banalnie prosty system bezinwazyjnego montażu.

schemat

tkanina

Materiał rolety jest cięty na najnowocześniejszej maszynie z systemem scalania brzegów.

Dzięki tej technologii roleta nie jest postrzępiona.

sterowanie lewe schemat sterowanie prawe

Kliknij na obrazek aby powiększyć

Nie zapomnij  określić, z której strony mamy zamontować mechanizm koralikowy! W razie wątpliwości przy nietypowym oknie doradzimy jak dokonać pomiaru.

Sposób pomiaru rolety na skrzydle okna PCV

Szerokość rolety =   szerokość szyby + 4 cm
Wysokość rolety =  wysokość skrzydła okna

 


 

Rolety można zamówić lub wycenić osobiście w siedzibie naszej firmy. Można też wycenić rolety samodzielnie, wypełniając na naszej stronie formularz-konfigurator.
Po wpisaniu parametrów rolet wyświetli się wartość zamówienia. Jeżeli cena będzie Państwu odpowiadała można przez ten formularz złożyć zamówienie.
Po odebraniu wypełnionego formularza, nasz konsultant sprawdza poprawność wpisanych danych i odsyła potwierdzenie przyjęcia zamówienia wraz z danymi do wpłaty oraz terminem wykonania usługi. zakup

 

Rolety MINI zamontuje nasz doświadczony monter (Białystok i okolice). Aby umówić się na termin pomiaru i montażu wystarczy do nas zadzwonić 608884919 lub napisać e-maila Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Kosztorys rolet MINI można wykonać za pomocą naszego formularza, dodatkowy koszt montażu to 15zł/szt. Przy większym zamówieniu oferujemy atrakcyjne rabaty!

 

Teraz do każdej rolety obciążnik łańcuszka gratis.

 
Design by Next Level Design Lizenztyp CC