>> Home
Producent systemów osłonowych Intertech Białystok

 

Posiadamy w ofercie:

Rolety INTERTECH Plisy Intertech
Rolety z kasetką i prowadnicami:
Montaż rolet na listwach przyszybowych umożliwia swobodne otwieranie lub uchylanie okna, a materiał rolety pozostaje na swoim miejscu. Kasetka ochroni materiał przed osiadającym kurzem. Kasetki i prowadnice w kolorze białym, brązowym oraz drewnopodobnym. Szeroka gama materiałów.
więcej...

Plisy:
System ten umożliwia zaciąganie rolety zarówno od dołu jak i od góry. Bardzo praktyczna możliwość zasłonięcia dolnej części szyby. Plisy nie przeszkadzają w całkowitym otwarciu okna. Posiadamy bardzo duży wachlarz tkanin.
więcej...
Rolety INTERTECH Rolety dzień-noc
Rolety wolnowiszące STANDARD i MINI:
Zaletą tych rolet jest to prostota montażu. Istnieje możliwość mocowania do ściany, sufitu lub do skrzydła okna. Rolety MINI można zainstalować też bezinwazyjnie. Mechanizm koralikowy z hamulcem zatrzymuje roletę na każdej wysokości. Tkaniny w wielu wzorach i kolorach.
więcej...

Rolety DZIEŃ-NOC:
Bardzo innowacyjny i praktyczny system dekoracji okien, podwójnie prowadzony materiał umożliwia regulację ilości wpadającego światła. W ciągu dnia roleta łagodnie zaciemnia pomieszczenie, w nocy szczelnie zasłania. Teraz rolety występują również w kasetce. Montaż jest bezinwazyjny.
więcej...


Rolety sinus Moskitiera
Rolety typu SINUS: SUPER NOWOŚĆ!
Najnowsza propozycja na rynku - roleta z ozdobnym brzegiem typu SINUS. Elementem wyróżniającym ten model jest sinusoidalny kształt obu jej brzegów. Sinusoida niewiarygodnie zmienia oprawę całego okna. Rolety dostępne są w dowolnym kolorze lub wzorze tkaniny. System ten występuje również z kasetką.
więcej...
Moskitiery okienne i drzwiowe:
Bardzo skuteczny sposób zabezpieczenia przed insektami. Montaż odbywa się na zewnętrznej ramie okna za pomocą klipsów. Drzwi siatkowe montowane są na zawiasach samoczynnie domykających się. Ramy moskitier dostępne są kolorze białym, brązowym lub drewnopodobnym
.
więcej...
rzymskie
Rolety Rzymskie
Coulise
Rolety do okien dachowych
zaluzje
Żaluzje pionowe
zaluzje
Żaluzje poziome

 

 

Firma Intertech jest producentem wyrobów z zakresu technik osłonowych.
Produkty firmy przyciągają bogatą kolorystyką tkanin, wzornictwem, jakością oraz
dbałością o szczegóły.

Rozwój i zdobycie pewnej pozycji w branży zawdzięczamy pasji tworzenia oraz poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań w systemach technik osłonowych.
Naszym atutem jest długoletnie doświadczenie na rynku – istniejemy już od 1993r., co ułatwia nam dostosowanie się do potrzeb i wymogów Naszych klientów.

Nasze wyroby można zakupić poprzez sklep internetowy lub w siedzibie firmy.
Na terenie Białegostoku i okolic jest możliwy fachowy montaż. Zawsze służymy radą i pomocą.


Intertech
15-476 Białystok
ul. Poleska 23
tel. 85 874 50 44 tel.608 88 49 19
Czynne: poniedziałek - piątek w godz. 10.00 - 17.00

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty.
allegro

Zespół Intertech

 

Reklama

rolety

Linki: Producent bielizny JASTIN, Producent tkanin i elementów rolet COULISSE , Bialystokonline Fototapety

 

 

 
Design by Next Level Design Lizenztyp CC